22
muokkausta
p (uncomment #tkt-javascript) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 164: | Rivi 164: | ||
|- | |- | ||
| Ainejärjestölehti Readmen toimitus || '''#tkt-readme''' | | Ainejärjestölehti Readmen toimitus || '''#tkt-readme''' | ||
|- | |||
| Aktiivinen aktiivikanava TKO-älyn aktiiveille || '''#tkt-aktiivit''' | |||
|- | |- | ||
| Apukanavalta opintoneuvontaa || '''#tkt-apu''' | | Apukanavalta opintoneuvontaa || '''#tkt-apu''' |