80
muokkausta
p (#tkt-lama2014 -> #tkt-lama2015) |
(#tkt-mtg ja #tkt-hearthstone adde'd) |
||
Rivi 188: | Rivi 188: | ||
|- | |- | ||
| Niille, jotka uskaltavat myöntää pelaavansa League of Legendsiä || '''#tkt-lol''' | | Niille, jotka uskaltavat myöntää pelaavansa League of Legendsiä || '''#tkt-lol''' | ||
|- | |||
| Magicin, tuon parhaan korttipelin, paskimmat pelaajat || '''#tkt-mtg''' | |||
|- | |||
| Hieman huonomman korttipelin vielä huonommat pelaajat || '''#tkt-hearthstone''' | |||
|- | |- | ||
| Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | | Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' |