4
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 70: | Rivi 70: | ||
|- | |- | ||
| Laskennan mallit || '''#tkt-lama2014''' | | Laskennan mallit || '''#tkt-lama2014''' | ||
|- | |||
| Legacy-ohjelmointiprojekti: TMC || '''#legacy''' | |||
|- | |- | ||
| Lineaarialgebra ja matriisilaskenta I ja II || '''#linis''' | | Lineaarialgebra ja matriisilaskenta I ja II || '''#linis''' |
muokkausta