9
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 182: | Rivi 182: | ||
|- | |- | ||
| Se Dota 2:ta parempi MOBA. || '''#tkt-hon''' | | Se Dota 2:ta parempi MOBA. || '''#tkt-hon''' | ||
|- | |||
| Niille, jotka uskaltavat myöntää pelaavansa League of Legendsiä || '''#tkt-lol''' | |||
|- | |- | ||
| Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | | Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' |
muokkausta