42
muokkausta
p (web-palvelinohjelmointi ja web-selainohjelmointi) |
(Dota-kanava lisätty) |
||
Rivi 180: | Rivi 180: | ||
|- | |- | ||
| Counter-Strike: Global Offensiven pelaajat. Putting CS back to CS. || '''#tkt-csgo''' | | Counter-Strike: Global Offensiven pelaajat. Putting CS back to CS. || '''#tkt-csgo''' | ||
|- | |||
| Dota 2:n huonoimmat pelaajat. Tänne olet tervetullut vaikket osaisi. || '''#tkt-dota-noobs''' | |||
|- | |- | ||
| Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | | Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' |