3
muokkausta
p (typo) |
p (web-palvelinohjelmointi ja web-selainohjelmointi) |
||
Rivi 144: | Rivi 144: | ||
| Verkot || '''#verkot2014''' | | Verkot || '''#verkot2014''' | ||
|- | |- | ||
| Web-palvelinohjelmointi || '''#wadup''' | |||
|- | |||
| Web-selainohjelmointi || '''#youdontknowjs''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Web-sovellusohjelmointi (kevät 2012) ja Software as a Service-verkkokurssi || '''#konkari'''--> | <!--| Web-sovellusohjelmointi (kevät 2012) ja Software as a Service-verkkokurssi || '''#konkari'''--> |
muokkausta