22
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 188: | Rivi 188: | ||
|- | |- | ||
| Käpistelijänaisten tukikanava (kaikki sukupuolet tervetulleita) || '''#tkt-akat''' | | Käpistelijänaisten tukikanava (kaikki sukupuolet tervetulleita) || '''#tkt-akat''' | ||
|- | |||
| Liikunta- ja ulkoilukanava || '''#tkt-ulos''' | |||
|} | |} | ||