13
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 106: | Rivi 106: | ||
|- | |- | ||
| Project in Practical Machine Learning || '''#tkt-ppml''' | | Project in Practical Machine Learning || '''#tkt-ppml''' | ||
|- | |||
| Rinnakkaislaskenta grafiikkasuorittimilla || '''#rigra''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Robottiohjelmoinnin harjoitustyö || '''#robo-tkt'''--> | <!--| Robottiohjelmoinnin harjoitustyö || '''#robo-tkt'''--> |