153
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 12: | Rivi 12: | ||
|- | |- | ||
| Analyysi I ja II (ja muu satunnainen matematiikkajutustelu) || '''#analyysi''' | | Analyysi I ja II (ja muu satunnainen matematiikkajutustelu) || '''#analyysi''' | ||
|- | |||
| Big Data Frameworks || '''#tkt-bdf''' | |||
|- | |- | ||
| C-ohjelmointi || '''#cee''' | | C-ohjelmointi || '''#cee''' |