6
muokkausta
(päivitetty kuvausta #analyysin kannusta) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 182: | Rivi 182: | ||
|- | |- | ||
| Tiukat säännöstöt / Esoteerista paskaa / Tule ja nauti || '''#tkt-haiku''' | | Tiukat säännöstöt / Esoteerista paskaa / Tule ja nauti || '''#tkt-haiku''' | ||
|- | |||
| Naiskäpistelijöiden kanava (kaikki sukupuolet tervetulleita) || '''#tkt-akat''' | |||
|} | |} | ||
muokkausta