2
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 178: | Rivi 178: | ||
|- | |- | ||
| Epävirallisten saunaexcujen koordinointi ja muu saunakeskustelu || '''#tkt-sauna''' | | Epävirallisten saunaexcujen koordinointi ja muu saunakeskustelu || '''#tkt-sauna''' | ||
|- | |||
| Tiukat säännöstöt / Esoteerista paskaa / Tule ja nauti || '''#tkt-haiku''' | |||
|} | |} | ||
muokkausta