75
muokkausta
(pari uutta kannua) |
(#tkt-sauna) |
||
Rivi 173: | Rivi 173: | ||
|- | |- | ||
| Pizzatilausten koordinointi || '''#tkt-pizza''' | | Pizzatilausten koordinointi || '''#tkt-pizza''' | ||
|- | |||
| Epävirallisten saunaexcujen koordinointi ja muu saunakeskustelu || '''#tkt-sauna''' | |||
|} | |} | ||