75
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
(pari uutta kannua) |
||
Rivi 152: | Rivi 152: | ||
| Apukanavalta opintoneuvontaa || '''#tkt-apu''' | | Apukanavalta opintoneuvontaa || '''#tkt-apu''' | ||
|- | |- | ||
| Casual Nightit || '''#tkt-casuaali''' | | Casual Nightit ja Hackathonit || '''#tkt-casuaali''' | ||
|- | |- | ||
| [[Fuksikanava]] || '''#tkt-fuksit2014''' | | [[Fuksikanava]] || '''#tkt-fuksit2014''' | ||
Rivi 169: | Rivi 169: | ||
|- | |- | ||
| Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | | Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | ||
|- | |||
| Kumpulan KampusKino: Leffojen ja sarjojen toljottaminen Navetan valkokankaalla || '''#tkt-kino''' | |||
|- | |||
| Pizzatilausten koordinointi || '''#tkt-pizza''' | |||
|} | |} | ||