1
muokkaus
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 68: | Rivi 68: | ||
|- | |- | ||
| Logiikka I || '''#logiikka''' | | Logiikka I || '''#logiikka''' | ||
|- | |||
| Matriisilaskennan sovellukset || '''#matsov''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Ohjelmistotuotanto || '''#ohtu2012'''--> | <!--| Ohjelmistotuotanto || '''#ohtu2012'''--> |