2
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 153: | Rivi 153: | ||
|- | |- | ||
| RTS, MOBA ja muu hiiren tolkuton naksuttelu || '''#tkt-starre''' | | RTS, MOBA ja muu hiiren tolkuton naksuttelu || '''#tkt-starre''' | ||
|- | |||
| Counter-Strike: Global Offensiven pelaajat. Putting CS back to CS. || '''#tkt-csgo''' | |||
|- | |||
| Vastaisku aktiivikannulle! Kaikki paitsi idlaaminen on kielletty || '''#tkt-passiivi''' | |||
|} | |} | ||
muokkausta