12
muokkausta
Hbp (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
Hbp (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 143: | Rivi 143: | ||
|- | |- | ||
| Käpistelijöiden Elektronisen Musiikin kerho || '''#KEMU''' | | Käpistelijöiden Elektronisen Musiikin kerho || '''#KEMU''' | ||
|- | |||
| Fuksikanava yleiselle keskustelulle || '''#tkt-fuksit2013''' | |||
|- | |- | ||
| Fuksikanava yleiselle keskustelulle || '''#tkt-fuksit2012''' | | Fuksikanava yleiselle keskustelulle || '''#tkt-fuksit2012''' |