12
muokkausta
Hbp (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
Hbp (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 153: | Rivi 153: | ||
|- | |- | ||
| RTS, MOBA ja muu hiiren tolkuton naksuttelu || '''#tkt-starre''' | | RTS, MOBA ja muu hiiren tolkuton naksuttelu || '''#tkt-starre''' | ||
|- | |||
| Politiikka || '''#tkt-politiikka''' | |||
|} | |} | ||