21
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 133: | Rivi 133: | ||
|- | |- | ||
| Casual Nightit || '''#tkt-casual''' | | Casual Nightit || '''#tkt-casual''' | ||
|- | |||
| Käpistelijöiden Elektronisen Musiikin seura || '''#KEMU''' | |||
|- | |- | ||
| Fuksikanava yleiselle keskustelulle || '''#tkt-fuksit2012''' | | Fuksikanava yleiselle keskustelulle || '''#tkt-fuksit2012''' |