153
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 62: | Rivi 62: | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmistotuotantoprojekti || '''#ohtuprojekti''' | | Ohjelmistotuotantoprojekti || '''#ohtuprojekti''' | ||
|- | |||
| Ohjelmistoprojektien johtaminen ja ryhmädynamiikka || '''#ohdyna''' | |||
|- | |- | ||
| Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' | | Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' |