10
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
(| Tietorakenteet ja algoritmit || '''#tira''') |
||
Rivi 88: | Rivi 88: | ||
|- | |- | ||
| Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' | | Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' | ||
|- | |||
| Tietorakenteet ja algoritmit || '''#tira''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Tietokoneen toiminta || '''#tito'''--> | <!--| Tietokoneen toiminta || '''#tito'''--> |
muokkausta