5
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 88: | Rivi 88: | ||
|- | |- | ||
| Web-sovellusohjelmointi (k2012) & Software as a Service-verkkokurssi || '''#konkari''' | | Web-sovellusohjelmointi (k2012) & Software as a Service-verkkokurssi || '''#konkari''' | ||
|- | |||
|- | |||
| Web-sovellusohjelmointiprojekti (k2012) || '''#wadharkka''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Supervised Machine Learning || '''#tkt-sml'''--> | <!--| Supervised Machine Learning || '''#tkt-sml'''--> |
muokkausta