3
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
(Lisätty #tkt-demo) |
||
Rivi 108: | Rivi 108: | ||
|- | |- | ||
| Gradun kirjoittajille || '''#tkt-gradu''' | | Gradun kirjoittajille || '''#tkt-gradu''' | ||
|- | |||
| Grafiikkaohjelmointia demoskenehengessä || '''#tkt-demo''' | |||
|} | |} | ||