18
muokkausta
p (lisätty scala, web-sovellusohjelmointi) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 58: | Rivi 58: | ||
|- | |- | ||
| Tietoturvan perusteet || '''#titupe''' | | Tietoturvan perusteet || '''#titupe''' | ||
|- | |||
| Computer Organization II || '''#tkt-co2''' | |||
|- | |- | ||
<!--| XML-metakieli || '''#tkt-xml'''--> | <!--| XML-metakieli || '''#tkt-xml'''--> |