5
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
p (Lisätty Ohjelmointikielten kääntäjät) |
||
Rivi 78: | Rivi 78: | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmistotuotantoprojekti || '''#ohtuprojekti''' | | Ohjelmistotuotantoprojekti || '''#ohtuprojekti''' | ||
|- | |||
|- | |||
| Ohjelmointikielten kääntäjät || '''#kaantajat''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Android-ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-android'''--> | <!--| Android-ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-android'''--> |
muokkausta