23
muokkausta
p (vaikka noin nyt loppujen lopuksi...) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 83: | Rivi 83: | ||
| Johdatus peliohjelmointiin || '''#c-saab''' | | Johdatus peliohjelmointiin || '''#c-saab''' | ||
|- | |- | ||
| Design and | | Design and Analysis of Algorithms || '''#tkt-daa''' | ||
|- | |||
| Introduction to Machine Learning || '''#tkt-iml''' | |||
|} | |} | ||
muokkausta