153
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 99: | Rivi 99: | ||
|- | |- | ||
| Ainejärjestön toiminta || '''#tkt-aktiivit''' | | Ainejärjestön toiminta || '''#tkt-aktiivit''' | ||
|- | |||
| Casual Nigtit || '''#tkt-casual''' | |||
|- | |||
| Lanit || '''#tkt-lan''' | |||
|} | |} | ||