153
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 82: | Rivi 82: | ||
|} | |} | ||
{|width="650px" cellspacing="0" cellpadding="1" | |||
|- | |||
|style="border-bottom:2px solid black;" width="500px"|'''Muut kanavat''' ||style="border-bottom:2px solid black;" width="150px"|'''Kanava''' | |||
|- | |||
| Fuksikanava yleiselle keskustelulle || '''#tkt-fuksit2011''' | |||
|- | |||
| Apukanavalta opintoneuvontaa || '''#tkt-apu''' | |||
|- | |||
| TKO-älyn jääräkanava || '''#tko-äly''' | |||
|} | |||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |