2
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 78: | Rivi 78: | ||
|- | |- | ||
| Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' | | Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' | ||
|- | |||
| Human-Computer Interaction || '''#hci''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta