2
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 76: | Rivi 76: | ||
|- | |- | ||
| Android-ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-android''' | | Android-ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-android''' | ||
|- | |||
| Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta