3
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
p (lisätty gae) |
||
Rivi 70: | Rivi 70: | ||
|- | |- | ||
| Topologia I || '''#topologia''' | | Topologia I || '''#topologia''' | ||
|- | |||
| Game engine architecture || '''#tkt-gae''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta