21
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
(Verkkosovellusten toteuttaminen) |
||
Rivi 62: | Rivi 62: | ||
|- | |- | ||
| Clojure-ohjelmointi || '''#tktl-clojure''' | | Clojure-ohjelmointi || '''#tktl-clojure''' | ||
|- | |||
| Verkkosovellusten toteuttaminen || '''#vst2011''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta