29
muokkausta
(lisätty #svenska) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 60: | Rivi 60: | ||
|- | |- | ||
| Toinen kotimainen kieli (ruotsi) || '''#svenska''' | | Toinen kotimainen kieli (ruotsi) || '''#svenska''' | ||
|- | |||
| Clojure-ohjelmointi || '''#tktl-clojure''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta