21
muokkausta
(XML:lle oma kanava) |
(lisätty #svenska) |
||
Rivi 58: | Rivi 58: | ||
|- | |- | ||
| XML-metakieli || '''#tkt-xml''' | | XML-metakieli || '''#tkt-xml''' | ||
|- | |||
| Toinen kotimainen kieli (ruotsi) || '''#svenska''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta