21
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
(XML:lle oma kanava) |
||
Rivi 56: | Rivi 56: | ||
|- | |- | ||
| Tietoturvan perusteet || '''#tietoturpa''' | | Tietoturvan perusteet || '''#tietoturpa''' | ||
|- | |||
| XML-metakieli || '''#tkt-xml''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat | Suora linkki tänne: http://tinyurl.com/kanavat |
muokkausta