10
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 46: | Rivi 46: | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' | | Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' | ||
|- | |||
| Tietokonegrafiikka || '''#tkt-gfx''' | |||
|- | |- | ||
<!--| Tietokantasovellus || '''#tsoha'''--> | <!--| Tietokantasovellus || '''#tsoha'''--> |
muokkausta