11
muokkausta
p (typo) |
(Lisätty GO-kurssin tiedot) |
||
Rivi 46: | Rivi 46: | ||
|- | |- | ||
| Logiikka I || '''#logiikka''' | | Logiikka I || '''#logiikka''' | ||
|- | |||
| GO-ohjelmointi || '''#tkt-go''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta