3
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 44: | Rivi 44: | ||
|- | |- | ||
| Käyttöliittymät || '''#tkt-kali''' | | Käyttöliittymät || '''#tkt-kali''' | ||
|- | |||
| Loggiika I || '''#logiikka''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta