28
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 42: | Rivi 42: | ||
|- | |- | ||
| Robottiohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-lego''' | | Robottiohjelmoinnin harjoitustyö || '''#tkt-lego''' | ||
|- | |||
| Käyttöliittymät || '''#tkt-kali''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta