2 625
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 36: | Rivi 36: | ||
|- | |- | ||
| Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' | | Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' | ||
|- | |||
| Tieteellinen kirjoittaminen (kevät 2010) || '''#tikimayhem''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |