28
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 34: | Rivi 34: | ||
|- | |- | ||
| Linux-ylläpito || '''#linux-yp''' | | Linux-ylläpito || '''#linux-yp''' | ||
|- | |||
| Ohjelmoinnin harjoitustyö || '''#javalabra''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta