5
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 32: | Rivi 32: | ||
|- | |- | ||
| Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | | Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | ||
|- | |||
| Tietokannan suunnittelu || '''#tikasu''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta