2 625
muokkausta
(Lisätään #cee) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 28: | Rivi 28: | ||
|- | |- | ||
| TDD-ohjelmointimenetelmä ja koodin suunnittelu || '''#tdd-2009''' | | TDD-ohjelmointimenetelmä ja koodin suunnittelu || '''#tdd-2009''' | ||
|- | |||
| C-ohjelmointi || '''#cee''' | |||
|- | |- | ||
| Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | | Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | ||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |