3
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
(Lisätään #cee) |
||
Rivi 30: | Rivi 30: | ||
|- | |- | ||
| Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | | Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | ||
|- | |||
| C-Ohjelmointi || '''#cee''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |
muokkausta