2 625
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 26: | Rivi 26: | ||
|- | |- | ||
| Programming in Python || '''#tkt-python''' | | Programming in Python || '''#tkt-python''' | ||
|- | |||
| TDD-ohjelmointimenetelmä ja koodin suunnittelu || '''#tdd-2009''' | |||
|- | |- | ||
| Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | | Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | ||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |