2 625
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 20: | Rivi 20: | ||
|- | |- | ||
| Analyysi I || '''#analyysi''' | | Analyysi I || '''#analyysi''' | ||
|- | |||
| Tietokantojen perusteet || '''#tikape''' | |||
|- | |- | ||
| Laskennan mallit || '''#llama''' | | Laskennan mallit || '''#llama''' |