2 625
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 22: | Rivi 22: | ||
|- | |- | ||
| Laskennan mallit || '''#llama''' | | Laskennan mallit || '''#llama''' | ||
|- | |||
| Programming in Python || '''#tkt-python''' | |||
|- | |- | ||
| Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | | Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | ||
|- | |- | ||
| TDD-ohjelmointimenetelmä ja koodin suunnittelu || '''#tdd-2009''' | | TDD-ohjelmointimenetelmä ja koodin suunnittelu || '''#tdd-2009''' |