2 625
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
p (uusia kurssikanavia lisätty) |
||
Rivi 19: | Rivi 19: | ||
| Lineaarialgebra ja matriisilaskenta I (ja II) || '''#linis''' | | Lineaarialgebra ja matriisilaskenta I (ja II) || '''#linis''' | ||
|- | |- | ||
| Versionhallinta || '''versionhallinta''' | | Versionhallinta || '''#versionhallinta''' | ||
|- | |||
| TDD-ohjelmointimenetelmä ja koodin suunnittelu || '''#tdd-2009''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |