2 625
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|- | |- | ||
| Lineaarialgebra ja matriisilaskenta I (ja II) || '''#linis''' | | Lineaarialgebra ja matriisilaskenta I (ja II) || '''#linis''' | ||
|- | |||
| Versionhallinta || '''versionhallinta''' | |||
|} | |} | ||
Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ | Suora linkki tänne: http://purrh.fi/kanavat/ |