10
muokkausta
p (muotoilua) |
|||
(3 välissä olevaa versiota 3 käyttäjän tekeminä ei näytetä) | |||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| TKO-älyn tiedotuskanava || [https://t.me/tktannouncement tkt-announcement] | | TKO-älyn tiedotuskanava || [https://t.me/tktannouncement tkt-announcement] | ||
|- | |- | ||
| TKO-älyn yleinen keskustelukanava || [https://t.me/ | | TKO-älyn yleinen keskustelukanava || [https://t.me/Tekis2023 TKO-äly2023] || [https://riot.im/app/#/room/#tko-aly2022:matrix.org #tko-äly2023] | ||
|- | |- | ||
| Fuksiryhmä | | Fuksiryhmä 2023 fukseille || Pyydä linkkiä tuutoreilta ([[Tuutorit]]) | ||
|- | |- | ||
| Group for international students in | | Group for international students in 2023 | ||
|| Ask the international tutors for a link ([[Tuutorit|Tutors]]) | |||
|- | |- | ||
| Apukanavalta opintoneuvontaa || [https://t.me/tkt_apu tkt-apu] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-apu:irc.snt.utwente.nl #tkt-apu] | | Apukanavalta opintoneuvontaa || [https://t.me/tkt_apu tkt-apu] || [https://riot.im/app/#/room/#_ircnet_#tkt-apu:irc.snt.utwente.nl #tkt-apu] | ||
Rivi 58: | Rivi 59: | ||
|- | |- | ||
| Lautapelien järjestämistä || [https://t.me/tkt_lautapelit tkt-lautapelit] | | Lautapelien järjestämistä || [https://t.me/tkt_lautapelit tkt-lautapelit] | ||
|- | |||
| Shakkikerho || [https://t.me/+uOeiFXnHkD4xMWI0 Salainen shakkikerho] | |||
|- | |- | ||
| Shakki || [https://t.me/tkt_shakki tkt-shakki] | | Shakki || [https://t.me/tkt_shakki tkt-shakki] | ||
Rivi 105: | Rivi 108: | ||
|- | |- | ||
| Musiikki/Music || [https://t.me/tktmusic tkt-music] | | Musiikki/Music || [https://t.me/tktmusic tkt-music] | ||
|- | |||
| Metallimusiikki || [https://t.me/tktmetalli tkt-metalli] | |||
|- | |- | ||
| Valokuvaus || [https://t.me/tktvalokuvaus tktvalokuvaus] | | Valokuvaus || [https://t.me/tktvalokuvaus tktvalokuvaus] |