75
muokkausta
p (muotoilua) |
(→Epäviralliset kanavat: add tkt-metalli) |
||
Rivi 105: | Rivi 105: | ||
|- | |- | ||
| Musiikki/Music || [https://t.me/tktmusic tkt-music] | | Musiikki/Music || [https://t.me/tktmusic tkt-music] | ||
|- | |||
| Metallimusiikki || [https://t.me/tktmetalli tkt-metalli] | |||
|- | |- | ||
| Valokuvaus || [https://t.me/tktvalokuvaus tktvalokuvaus] | | Valokuvaus || [https://t.me/tktvalokuvaus tktvalokuvaus] |